یک حس مشترک

زمدگی همه ی ما پر از لحظه هایی هست که دوست داریم کاری انجام بدیم اما نمیدونیم چه کاری.
دوست داریم از خونه بیرون شیم،اما نمیدونیم کجا بریم.دوست داریم بریم سینما، اما نمیدونیم کدوم فیلم. دوست داریم یه کتاب رو شروع کنیم اما نمیدونیم کدوم کتاب،پادکست بشنویم اما نمیدونیم کدوم یکی رو.
این احساس به خاطر کم بودن اطلاعات ما نیست، بخاطر اینه که ما در بین میلیون ها انتخاب محاصره شدیم و توانایی انتخاب کردنمون خیلی ضعیف میشه. نه تنها خیلی از مواقع نمیتونیم یه انتخاب خوب بکنیم، بلکه گاهی از اوقات اینقدر انتخاب کردن سخت میشه که هیچ کاری رو انجام نمی دیم.
این حس بین همه ماها مشترکه. واسه همینه که این مواقع احتیاج پیدا می کنیم که نظر دیگران رو بپرسیم

نظر دیگران کجاست؟

ما همیشه دورمون پر از نظر هستش، گاهی اوقات خودمون نظر می دیم، گاهی اوقات هم ما از نظر دیگران استفاده می کنیم.
احتمالا بار ها  بار ها دیدی که دوستات توی اینستاگرام کتابی که خوندن رو معرفی کردن، یا پادکستی که شنیدن رو به بقیه پیشنهاد کردن. اما الان یادته کی چیو پیشنهاد کرده؟

یا احتمالا دیدی که بعضی از دوستات استوری می زارن و از بقیه می خوان که بهشون فیلم، موسیقی، کتاب و … پیشنهاد بدن.
یا مثلا توی تویتر،فیسبوک و … این پیشنهاد ها همیشه اطراف ما هست اما عمر مناسبی ندارن، چون عمر محتوا تو شبکه های اجتماعی خیلی پایینه.

وبسایت ها چطور؟

یکی از راه هایی که می تونه خیلی مفید باشه، جستجو کردن توی اینترنت و دیدن وبسایت های مختلف هستش.

این روز ها خیلی از وبلاگ نویس ها دارن نظرات شخصی خودشون رو در مورد کتاب ها و … میگن. حتی وبسایت های خوبی هم هست که افراد نظراتشون رو در مورد کتاب ها و فیلم ها و … میدن

اما نطرات تجاری رو هم نباید فراموش کرد، خیلی از مطالب توی دنیای وب برای فروش و بازار یابی هستش. برای مثال هیچ انتشاراتی در مورد کتابش نمی نویسه که کتاب خوبی نیست.

یه جای مشترک

مشترک یک جایی هستش که ماها بتونیم اون پیشنهاد هایی که قراره توی شبکه های اجتماعی بدیم، یا در موردش تو جاهای مختلف بنویسیم رو توی یک پروفایل شخصی در مشترک بنویسیم. نوشته هایی که عمر خوبی داشته باشند، و بیشتر از یک پیشنهاد ساده باشن. اینجوری دیگران از این پیشنهاد ها می تونن استفاده کنن و ما هم از پیشنهاد های دیگران

مشترک کار خودش رو با پادکست ها و کتاب ها شروع کرد و دوست داره تبدیل به یک پاتوق مشترک بشه برای همه کسایی که اهل پادکست شیدن و کتاب خوندن هستن.
جایی که مشترک بشنون و بخونن

این جا مشترک ماست

اینجا مشترک ماست. ما توی مشترک کتاب هایی که خوندیم و ازشون یاد گرفتیم، پادکست هایی که از شنیدنشون لذت بردیم رو به هم معرفی می کنیم.

ما توی مشترک می تونیم به پیشنهاد های دیگران هم امتیاز بدیم، می تونیم نظرمون رو در مورد پیشنهاد هاشون بنویسیم و اینجوری برای خودمون یک پاتوق درست کنیم.

برای این کار فقط کافیه یک حساب کاربری برای خودمون درست کنیم، و به سادگی پیشنهاد هامون رو ثبت کنیم.پس همین الان عضو خانواده مشترک شو

فهرست