مشترک چیست؟

یک پیشنهاد ساده را می توان در همه جا ثبت کرد. می توان با پیام کوتاه، ارسال در شبکه های اجتماعی، یا حتی یک مکالمه کلامی پیشنهاد های خود را ارسال کرد. ما امروزه بسیاری از فعالیت هایمان را بر اساس پیشنهاد دیگران انجام می دهیم. پادکست ها و کتاب ها و فیلم ها نیز بخشی از این دنیای پیشنهاد ها هستند.

مشترک فضایی برای ارسال پیشنهاد های خود برای کتاب، فیلم و پادکست است. که هرشخص می تواند پیشنهاد های خود را ثبت کند. و از پیشنهاد های دیگران نیز برای انتخاب های خود استفاده کنند.
شما در مشترک می توانید این پیشنهاد هارا از طریق فرم های مخصوص ثبت کنید. این پیشنهاد ها مستقیما هم در صفحه مربوط به هر کدام و هم در پروفایل شخصی کاربر ثبت می گردد.

پیشنهاد های ارسال شده توسط سایر کاربران امتیاز کسب می کنند و با توجه به میانگین امتیاز ها توسط سایر کاربران می توان به کیفیت محتوای پیشنهاد شده پی برد.

علاوه بر پیشنهاد های کاربران، هر هفته یک کتاب،پادکست و فیلم به پیشنهاد مشترک معرفی می گردد.

لوگو مشترک

حمایت از مشترک

مشترک توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران ایجاد شده و فعالیت می کند و فعالیت خواهد کرد. همه ی فعالیت های مشترک رایگان بوده و رایگان نیز خواهد ماند. در صورتی که تمایل به حمایت از مشترک برای پیشبرد بخشی از برنامه های آتی مشترک دارید می توانید از طریق صفحه مشترک در حامی باش از ما حمایت کنید.

فهرست